Początki forum i jego promocja

Sugestie i uwagi dotyczące strony. Masz jakiś pomysł, znalazłeś błąd? Napisz.
Mare
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 09 lis 2011, 17:54
Maszyna: Bizzocchi Autel 155CL Sprinter

Początki forum i jego promocja

Post autor: Mare »

Na tą chwilę nie mam żadnych zastrzeżeń co do forum. Bardzo dobrze to wszystko wygląda i działa. Szkoda tylko, że jeszcze nie ma użytkowników, widzę że jestem jednym z pierwszych :D Będę polecał stronkę ludziom z branży.
Awatar użytkownika
Mi1
Administrator
Administrator
Posty: 37
Rejestracja: 24 paź 2011, 14:59
Maszyna: JLG
Kontakt:

Re: Początki forum i jego promocja

Post autor: Mi1 »

Forum dopiero startuje, ale myślę, że uda nam się zebrać kilka osób zainteresowanych tematem :)
tadi80
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2011, 15:39
Maszyna: genie, uphright, omme

Re: Początki forum i jego promocja

Post autor: tadi80 »

uwazam ze taka strona do swietny pomysl, beda wskazowki, schematy, wiedza operatorów i konserwatorow podnosnikow, a uzytkownikow przybedzie, ja jestem juz w kolejce zaklepany, wlasnie konto utworzylem ;)
Awatar użytkownika
Mi1
Administrator
Administrator
Posty: 37
Rejestracja: 24 paź 2011, 14:59
Maszyna: JLG
Kontakt:

Re: Początki forum i jego promocja

Post autor: Mi1 »

Trzeba forum polecić jak największej ilości osób ;-)
Awatar użytkownika
Tommi.W
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 lis 2012, 18:27
Maszyna: Bizzocchi Autel 195CL, Simon 23
Lokalizacja: Zalesie Górne / mazowieckie

Re: Początki forum i jego promocja

Post autor: Tommi.W »

Zrealizowałem dziś plan, który wpadł mi niedawno do głowy, a mianowicie zadzwoniłem do konkurencji i nie udając klienta, a prosto z mostu przedstawiłem się i przekazałem namiary , trochę pogadaliśmy o braku pracy i było całkiem sympatycznie.
Takie fora jak to, zmieniają całkiem podejście do konkurencji, bo niby się ludzie zwalczają i konkurują, a jednak można to robić w kulturalny sposób.
Proponuję Panowie, żebyście spróbowali tego sposobu i tak jak my tu rozmawiamy, spróbowali zadzwonić na jakiś napotkany numer telefonu u siebie na rejonie.
Ja już pierwszy krok zrobiłem i mam zamiar wykonać następny, a niebawem powitamy zapewne mojego dzisiejszego rozmówcę na Forum
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mi1
Administrator
Administrator
Posty: 37
Rejestracja: 24 paź 2011, 14:59
Maszyna: JLG
Kontakt:

Re: Początki forum i jego promocja

Post autor: Mi1 »

Tego typu fora dają wiele możliwości i pracują na dobro ogółu. Szkoda, że tak mało osób z naszej branży korzysta z aktywnie z sieci. Czekamy na konkretną liczbę użytkowników i dużą liczbę ciekawych tematów. Myślę, że takie miejsce może zrzeszać ludzi pracujących na wysokościach i dzięki temu poprawiać jakość usług itp.

Na tą chwilę działamy dalej i nie poddajemy się! :)
Awatar użytkownika
Spiderlift
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:24
Maszyna: Omme, Teupen, Nifty, Genie, Dino, Denka
Kontakt:

Re: Początki forum i jego promocja

Post autor: Spiderlift »

Widzę, że forum istnieje już kilka lat, a ludzi jak na lekarstwo. Dziwne, bo wydaje mi się, że to jedyne forum o tej tematyce. (poprawcie jeśli się mylę) Widocznie branża taka, że mało kto ma ochotę szerzej o tym porozmawiać, a tym bardziej podzielić się uwagami i spostrzeżeniami - szkoda
ODPOWIEDZ