Szkolenie na operatora

Na kołach i na gąsienicach. Spalinowe i elektryczne. Teleskopowe, przegubowe i teleskopowo-przegubowe.
grenadier
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2013, 14:08

Szkolenie na operatora

Post autor: grenadier »

Witam, szukam profesjonalnej i solidnej firmy, która zajmuje się organizacją szkoleń na operatorów podnośników koszowych w Toruniu lub okolicach. Potrzebuję wysłać na kurs swojego pracownika, bo wprowadzam nowy rodzaj usług do swojej firmy. Chciałbym wiedzieć ile może kosztować taki kurs i ile trwa. Czekam na sprawdzone oferty, specjalistycznych firm, bo zależy mi na tym, żeby chłopak umiał operować podnośnikiem, a nie żeby miał papier.
Tomasz_Krol
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2013, 08:58
Maszyna: JLG, Genie, MEC, Hollandlift, Dino, Nifty

Re: Szkolenie na operatora

Post autor: Tomasz_Krol »

Dzień dobry,
Zapraszam do skorzystania ze szkoleń prowadzonych przez RIWAL - Radosław Wroński 781 800 158
Na wszystkie podesty z kategorii 1P lub z wyszczególnieniem na wolnobieżne, przewoźne, samojezdne, do wyboru do koloru
Pozdrawiam
warys
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2013, 12:26

Re: Szkolenie na operatora

Post autor: warys »

Witam, ja robiłem kurs w Zamewie (Toruń), szef nas we trzech wysłał. Profesjonalnie i sprawnie. Mają cały sprzęt, uprawnienia UDT, hale - wszystko na miejscu. Na kursie ciężko, nie było obijania się, od początku do końca pilnowali, żebyśmy się jak najwięcej nauczyli. Polecam zadzwonić i zapytać o szczegóły, bo nie mam pojęcia ile kosztuje: http://www.zamew.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=57&Itemid=65
renault4
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2013, 07:36
Maszyna: SkyJack, Upright, Genie, Cela, Wumag

Re: Szkolenie na operatora

Post autor: renault4 »

Wrocław i okolice. Polecam firmę SKY LIFT z Jelcza-Laskowic. Bardzo profesjonalne szkolenia i dobra baza techniczna.
podwie
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2014, 12:32
Maszyna: Podnośnik GENIE Z 45 /22
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Re: Szkolenie na operatora

Post autor: podwie »

Szkolenia dla pracowników na podnośniki koszowe w okolicach Wielunia ?
szkolenia77
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2015, 09:04
Maszyna: podnośnik koszowy, wózki jezdniowe

Re: Szkolenie na operatora

Post autor: szkolenia77 »

Polecam firmę o ogólnopolskim zasięgu. Jest to Centrum Szkoleń - wykonują kursy na urządzenia kat. IP i IIP. Filie mają w Łodzi, Warszawie i Gdańsku, ale wykonują również szkolenia wyjazdowe - bez problemu przyjadą przeszkolić grupę pracowników w innej miejscowości.
1wjo
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 wrz 2015, 11:34
Maszyna: Manitou ładowarka teleskopowa
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szkolenie na operatora

Post autor: 1wjo »

Robiłem uprawnienia 1wjo i 1P w firmie szkoleniowej 1WJO w Łodzi. Bardzo polecam, pełen dozór i super zajęcia.
nożyczki
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2015, 23:51
Maszyna: iteco

Re: Szkolenie na operatora

Post autor: nożyczki »

z czystym sumieniem mogę polecić firmę szkoleniową Awans BHP robiłem u nich wolnobieżnego a samojezdnego mi dorzucili. Dużo praktyki, profesjonalnie przeprowadzona teoria więc na egzaminie UDT nie było problemu. z tego co mi wiadomo to dojeżdżają do klientów na terenie całego kraju

Kod: Zaznacz cały

http://www.awansbhp-podesty.pl
henio
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2015, 09:27
Maszyna: podnośnik

Re: Szkolenie na operatora

Post autor: henio »

witam ja w firmie Awans robiłem kurs na wózki jezdziłem dwa tygodnie na wózkach miałem 4 teorie oraz materiały do nauki w domu. kurs zakończony egzaminem UDT i co ważne w cenie zrobione psychotesty polecam z czystym sumieniem
ODPOWIEDZ