Kto poleci firmę podnośnikową - wynajem?

Prace wysokościowe, usługi alpinistyczne. Pytania i odpowiedzi.
szkolenia77
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2015, 09:04
Maszyna: podnośnik koszowy, wózki jezdniowe

Kto poleci firmę podnośnikową - wynajem?

Post autor: szkolenia77 »

Kto poleci jakąś dobrą, sprawdzoną najlepiej blisko Łodzi firmę z wynajmem podnośników koszowych?
1wjo
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 wrz 2015, 11:34
Maszyna: Manitou ładowarka teleskopowa
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kto poleci firmę podnośnikową - wynajem?

Post autor: 1wjo »

Możesz szukać firmy albo sam zrobić uprawnienia na podesty ruchome, czy to nie dobry pomysł? Zwłaszcza, że są naprawdę tanie.
Soku
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2016, 12:03
Maszyna: SIKU 1623

Re: Kto poleci firmę podnośnikową - wynajem?

Post autor: Soku »

Ja korzystam z pomocy firmy ADAMAX do wszelkich prac na wysokości. Nasza firma zajmuje się reklamą więc umieszczamy billboardy często w miejscach trudno dostępnych, jednak Adamax świetnie sobie z tym radzi. Myślę, że taki podnośnik koszowy świetnie nadaje się również do prac budowlano-remontowych.
komandos
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2016, 23:08
Maszyna: JHL

Re: Kto poleci firmę podnośnikową - wynajem?

Post autor: komandos »

Jestem w podobnej sytuacji. W najblizszym czasie bede potrzebowal wypozyczyc ladowarke teleskopowa. Zakup nie wchodzi w gre gdyz nie bede jej potrzebowal na dlugi czas .. powinienem sie zmiescic w 4-5 tygodniach z wykonaniem calego projektu. Wiecie moze gdzie w okolicy Łodzi da rade wypozyczyc tego typu sprzet na dobrych warunkach? Przegladalem troche oferte jednego z wiekszych producentow i wpadl mi w oko model Magni HTH 16.10 (nizej wkleje zdjecie pogladowe). Glownie zalezy mi na bezawaryjnosci, a z tego co czytalem to jest sprawdzony model. Reszta parametrow maszyny takze pokrywa sie z moimi potrzebami takze tylko szukac miejsca gdzie to wypozyczaja. Z gory dzieki za pomoc!

Obrazek
ODPOWIEDZ