Jakie ubezpieczenie

Tematyka dowolna, czyli rozmowy na każdy temat :)
jjack
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 cze 2018, 12:27

Jakie ubezpieczenie

Post autor: jjack »

Witam. Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje miesięczne utrzymanie ciągnika z naczepą, zestaw już jest spłacony. Jak to wyliczyć ile potrzeba kasy jak auto jedzi pod spedycją krajowa tylko, chodzi mi o te wszystkie opłaty, paliwo ubezpieczenia itp. Z gory dziekuje za informacje.
pepet
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 sty 2018, 09:23

Re: Jakie ubezpieczenie

Post autor: pepet »

Na wstępie dodam, że te wszystkie koszta możesz odliczać od podatku dochodowego lub nawet VAT-u (o ile bedą wystawiane faktury VAT-owskie).

Koszta ubezpieczenia - nie da się odpowiedzieć na to pytanie przy tak szczątkowych informacjach. W formularzu na wyliczenie kosztów ubezpieczenia trzeba podać kilknaście czy nawet kilkadziesiąt różnych danych.
Proponuję sprawdzić i porównać jak będą przedstawiały się koszta ubezpieczenia OC (oraz opcjonalnie AC) za pośrednictwem porównywarek ubezpieczeniowych np superpolisa.pl
Tomekabc
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2018, 10:07

Re: Jakie ubezpieczenie

Post autor: Tomekabc »

Ciekawe wskazówki na dobrej jakości ubezpieczenia proponujecie. Jak dla mnie niektóre warte uwagi, polecam porównywarki które daja najlepsze rozeznanie.
karol333232
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2020, 07:47

Re: Jakie ubezpieczenie

Post autor: karol333232 »

Od bardzo dawna korzystam naprawdę z bardzo dobrego ubezpieczenia https://polisoteka.pl/ .Na pewno na żadne inne bym nie wymienił. Dodatkowo z mojej rodziny namówiłem już bardzo dużo osób na te ubezpieczenie bo wcześniej nie miały żadnego ubezpieczenia.
ODPOWIEDZ